Popularne akcesoria rowerowe - liczniki ?>

Licznik jest jednym z najbardziej niezbędnych akcesoriów rowerowych. To niewielkie urządzenie umożliwia nam kontrolowanie długości przejechanej trasy, a także sprawdzenie wielu przydatnych parametrów.

Przed zakupem swojego licznika rowerowego trzeba zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami. Po pierwsze wybór producenta. Warto postawić na sprawdzoną firmę choć koszt urządzenia będzie wyższy niż w przypadku tańszego odpowiednika z hipermarketu. Pamiętajmy jednak, że takie akcesoria do roweru mają służyć nam przez lata, a nie na jeden sezon, dlatego też warto zainwestować. Po drugie zastanówmy się, jakie funkcje są nam niezbędne. Nie każdy potrzebuje, aż tak rozbudowanego licznika i wystarczy mu zaledwie kilka funkcji, takich jak zegar, aktualna prędkość, czas jazdy, dystans dzienny i całkowity.

Dla ludzi, którzy chcą dbać nie tylko o swój komfort, ale również wspierać planetę polecam liczniki rowerowe zasilane na energię słoneczną. Tego rodzaju standardowe akcesoria rowerowe działają na energię z dwóch baterii guzikowych. Droższe modele wyposażone są nie tylko w baterię, ale również panele solarne. W pogodny dzień wykorzystują słońce do swego działania, w pochmurny baterię.

Tags: