Transport na studiach - rower czy wypożyczony samochód??>

Studenci pierwszego roku to najczęściej przyjezdni, którzy próbują poukładać sobie życie w wielkim mieście. Jeżeli chcesz być niezależny i nie masz ochoty na wieczne czekanie na autobus, najprawdopodobniej zastanawiasz się, czy zdecydować się na rower czy wynajem samochodu - przynajmniej przez ten czas, kiedy nie będziesz jeszcze miał swojego własnego.

Dwa koła o każdej porze roku
To mit, że w zimie nie da się podróżować rowerem. Nasz klimat jest na tyle łagodny, że w większości dni w roku pogoda sprzyja cyklistom. W związku z tym nie musisz się obawiać, że zostaniesz na dłużej unieruchomiony - jedyne, czego potrzeba Ci będzie w chłodniejsze dni to lepszy ubiór i opony z głębszym bieżnikiem. Ten dwukołowy pojazd pozwala też zapewnić dzienną dawkę ruchu i spalić nadprogramowe kalorie. Odpowiedź na pytanie czy lepszy będzie kupiony rower czy wynajem samochodu Śląsk zależna jest więc tylko od Twoich osobistych preferencji.

Siła koni mechanicznych
Wynajem samochodów Śląsk jest również bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdyż nie musisz martwić się o naprawę lub przeglądy - wnosisz jedynie opłatę za jego użytkowanie oraz paliwo. W wielu przypadkach może okazać się, że jest to lepsze wyjście z sytuacji, niż inwestycja w własne auto, szczególnie, jeśli planujesz odbyć od czasu do czasu dłuższą podróż, a nie chcesz polegać na sile własnych mięśni, lub jesteś osobą, która z przyczyn zdrowotnych nie może uprawiać wzmożonego wysiłku fizycznego.
Tags: