Rower trekkingowy damski - idealny dla aktywnych pań?>

Jazda na rowerze pociąga za sobą wiele korzyści - wie o tym każda z nas. Jednocześnie mamy możliwość odpoczynku od codzienności, kiedy np. wracamy rowerem do domu po pracy. Z drugiej strony dbamy także o sylwetkę i nasze zdrowie. Powstaje jednak pytanie - jaki rower wybrać?

Wiele pań decyduje się kupić rower miejski - to doskonały wybór, jeśli właśnie chcemy jeździć do i z pracy i czasami wybrać się do parku czy lasu z udeptanymi ścieżkami. Co zrobić jeżeli jednak lubimy te nieco bardziej emocjonującą jazdę i raz na jakiś czas chcemy się wybrać może nie w góry, ale np. w dłuższe trasy do lasu, gdzie już nie ma wydeptanych ścieżek.

Wówczas warto wybrać rower trekkingowy damski z ZicoBike. Posiada on duże koła, dzięki czemu jazda po szosach nadal będzie wygodna. Jednakże opony są nieco grubsze, a bieżnik szerszy, co sprawia, że rower poradzi sobie np. z elementami piasku, mokrej ziemi czy kamieniami. Co więcej na rowerze trekkingowym można przyjąć postawę od wyprostowanej jak w rowerze miejskim po nieco pochyloną jak w rowerach górskich. Dodatkowo rowery trekkingowe posiadają amortyzowany widelec przedni.

A czym dodatkowo charakteryzują się rowery trekkingowe damskie? Otóż mają one specjalnie obniżoną ramę, dzięki czemu wsiadanie na taki rower nie przysparza żadnych trudności. Możemy także wybrać się na przejażdżkę w spódnicy czy w dłuższym płaszczu.

Jak zatem widać - rower trekkingowy damski to złoty środek!

Tags: