Licznik rowerowy VDO M1 WR

Liczniki do roweru to jedne z najpopularniejszych produktów w sezonie wiosenno-letnim. Wśród wielu dostępnych na rynku wyróżnić można VDO M1 WR. To jeden z podstawowych liczników nowej serii M. Ekran wyświetla zawsze tylko jedną z mierzonych wartości, a pokazywać może ...

Czytaj więcej

Nowa wersja składaka

rowery turystyczne

 Składak to rower, o którym swego czasu marzyło każde dziecko. Jednak potem przyszła moda na "górale" i wszyscy przerzucili się na ten typ roweru. Ale czy nowa wersja składaka nie sprawi, że ten rower znowu wróci do łask?
 
Po pierwsze Czytaj więcej

Popularne akcesoria rowerowe - liczniki

Licznik jest jednym z najbardziej niezbędnych akcesoriów rowerowych. To niewielkie urządzenie umożliwia nam kontrolowanie długości przejechanej trasy, a także sprawdzenie wielu przydatnych parametrów.

Przed zakupem swojego licznika rowerowego trzeba zastanowić się nad kilkoma ...

Czytaj więcej

Nie ma złej pogody na rower

odzież na rower

Bez wątpienia nie ma złej pogody na rower, są tylko źle ubrani ludzie - tę starą prawdę coraz łatwiej udowodnić, bo w sklepach nie brakuje odzieży, która pozwoli na rowerowe wycieczki nawet w trzaskającym mrozie.
 
Większości osób rower służy do rekreacji, niektórym ...

Czytaj więcej

Wybierz odpowiednie buty do roweru

odzież na rower

Jeżdżenie na rowerze staje się aktualnie modnym sposobem na spędzanie wolnego czasu oraz poprawę kondycji. Na rower chętnie siadają osoby, które wcześniej stroniły od wysiłku fizycznego. Jednak poza rozgrzewką i ogólnym przygotowaniem organizmu do aktywności, konieczne jest ...

Czytaj więcej
 
123456